Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, że sen to podstawa, a już szczególnie u osób w wieku szkolnym i w okresie dojrzewania. Nie wystarczy jednak spędzić w łóżku wielu godzin, żeby następnego dnia wstać w pełni wypoczętym. Aby nie przewracać się z boku na bok i nie budzić co godzinę, warto postawić w pierwszej kolejności na wygodny mebel. D...

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, że sen to podstawa, a już szczególnie u osób w wieku szkolnym i w okresie dojrzewania. Nie wystarczy jednak spędzić w łóżku wielu godzin, żeby następnego dnia wstać w pełni wypoczętym. Aby nie przewracać się z boku na bok i nie budzić co godzinę, warto postawić w pierwszej kolejności na wygodny mebel. Dzięki temu Twoja pociecha w pełni zregeneruje się po intensywnym dniu nauki, sportu i zabawy i rozpocznie kolejny dzień z uśmiechem. Poznaj nasze łóżka dziecięce z materacem lub bez i wybierz idealny model, który przypadnie do gustu córce czy synowi.

Łóżka młodzieżowe tapicerowane – nowoczesne i eleganckie meble do pokoju dziecięcego

W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalne i ponadczasowe propozycje, które uczynią pokój młodej osoby absolutnie wyjątkowym. Możesz zdecydować się na stelaż drewniany lub metalowy czy taki wzbogacony o pojemnik na pościel. Oferujemy w zestawie z tapicerowaną ramą mebla także materace o różnej twardości. Mamy opcje bonelowe, kieszeniowe miękkie, piankowe, a także średnio twarde i twarde kieszeniowe z matą kokosową.

Zapewnij synowi lub córce błogi sen.

Więcej

Łóżka dziecięce There are 4 products.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów