Gdzie najlepiej czyta się książki, ogląda filmy i seriale, gra w gry czy po prostu niespiesznie popija kawę w ciszy i spokoju? Jest jedno takie miejsce i nie chodzi tutaj o łóżko czy kanapę. Jest to całkowicie wydzielona przestrzeń dla jednej osoby (no może plus mały zwierzak na kolanach), w którą można się wtopić jak w gorącą czekoladę i oddać ...

Gdzie najlepiej czyta się książki, ogląda filmy i seriale, gra w gry czy po prostu niespiesznie popija kawę w ciszy i spokoju? Jest jedno takie miejsce i nie chodzi tutaj o łóżko czy kanapę. Jest to całkowicie wydzielona przestrzeń dla jednej osoby (no może plus mały zwierzak na kolanach), w którą można się wtopić jak w gorącą czekoladę i oddać relaksowi absolutnemu. Chodzi nie o nic innego jak o fotele tapicerowane do salonu. Poza walorami wynikającymi z ich istoty i przeznaczenia mogą zaoferować Ci znacznie więcej. Jakie wartości mamy na myśli? O tym dowiesz się poniżej.

Wygodne fotele uszaki do każdego salonu – świetny wygląd w stylu skandynawskim

Spójrz tylko, jak nasz fotel genialnie się prezentuje. Idealnie wkomponuje się w pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, minimalistycznym, postindustrialnym, klasycznym czy nawet retro. Od razu przyciąga wzrok i stanowi centralną ozdobę pokoju, która nie tylko cieszy oko, ale też ciało i oczywiście głowę. Wygodny uszak wiernie czeka cały dzień na swojego właściciela z pełną gotowością do udzielenia mu schronienia po ciężkim dniu. Niezwykła miękkość siedziska, duża przestrzeń i dobrze przemyślane podłokietniki. Poza tym wysokie oparcie i efektywne podparcie dla karku. Czujesz tę błogość?

Kwestie praktyczne, czyli wymiary foteli tapicerowanych do salonu i rodzaje obić

Przejdźmy teraz do budowy naszych wygodnych uszaków do salonu. Otóż nóżki i stelaż wykonujemy z elementów drewnianych, płyty meblowej, a obicia z jakościowej pianki tapicerskiej i popularnych obecnie tkanin. Dobre materiały i staranne wykończenie idą u nas w parze z korzystną ceną. Wymiary naszych wygodnych foteli wynoszą: 83 cm szerokości, 113 cm wysokości i 60 cm głębokości. Wysokość siedziska to natomiast 40 cm. Oprócz tego oferujemy wzorniki i opisy tkanin obiciowych do uszaków. Dysponujemy tapicerkami w najróżniejszych kolorach i fakturach. Mamy m.in. ekoskórę, tkaniny poliestrowe, pluszowe, welurowe, płócienne, plecione i inne. Wszystkie z nich są przyjemne w dotyku, odporne na płowienie, rozdzieranie i upływ czasu, a także łatwe w pielęgnacji.

Zadbaj o swoją wygodę na co dzień i urządź swoją wymarzoną domową oazę z pomocą naszych przytulnych i eleganckich uszaków tapicerowanych do salonu!

Więcej

Fotele There is 1 product.

Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu